Stiklo gamintojas su gilia praeitimi

Vyno kultūrai Lietuvoje pamažėle vis augant, šiam gėrimui skirtas taures galima rasti beveik kiekvienuose namuose. Net jei patys negeriate alkoholio arba prioritetą teikiate kitam gėrimui, visada galite sulaukti svečių, kurie vakarienės metu neatsisakytų taurės aromatingo vyno, todėl virtuvėje turėti vynui skirtų taurių rinkinį, galima sakyti, būtinybė.

 

Renkantis vyną, derėtų nepamiršti ir jam skirtų taurių svarbos. Geram vynui atsiskleisti padeda kokybiškos taurės, kurias renkantis vertėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų: jų skaidrumą, stiklo storį, uždarumą (susiaurėjimą taurės viršuje). Dydis ir forma taip pat užima svarbią vietą renkantis ir priklauso nuo to, kokį vyną planuojate gerti. Pavyzdžiui, baltajam ir putojančiam vynui rekomenduojamos mažesnės taurės, tuo tarpu gurkšnoti raudoną vyną galima ir iš platesnių.

Skirtingų rūšių taurės
Skirtingų rūšių “Stölzle” taurės

 

Nuėjus į prekybos centrą ar išnaršius internetines parduotuves, galima nesunkiai pasimesti – skirtingų gamintojų taurių pasiūla itin didelė. Tokiu atveju vertėtų išsirinkti keletą stiklo gaminių prekės ženklų, kurie jau patikrinti laiko ir klientų. Vienos iš tokių – Stölzle Lausitz taurės, turinčios gilias ištakas ir savo istoriją.

 

Pelnė srities žinovų pripažinimą

Stölzle Lausitz – Vokietijoje gaminamos taurės, kurių gamintojai vieni pirmųjų sugebėjo taurės kojelę ir pačią taurę sukurti kaip vieną elementą, o ne sudėtą iš atskirų dalių, taip užtikrinant jų eleganciją ir subtilų dizainą.

Skirtingų rūšių taurės
Skirtingų rūšių “Stölzle” taurės

Tikriausiai kiekvienas sutiks, jog viena esminių savybių, renkantis taures, jų patvarumas bei ilgaamžiškumas. Tai itin svarbu viešojo maitinimo industrijos įmonėms, kurios Stölzle Lausitz gaminius vertina labai palankiai. Taures sėkmingai naudoja someljė, viešbučiai, restoranai ir vyndariai, kadangi gamintojas užtikrina puikų kokybės ir kainos santykį. Tą atrasti, deja, ne visada lengva – pripažinkime, kaina ir kokybė ne visada žengia koja kojon.

 

Stiklo gamintojai su gilia praeitimi

Tyrimai rodo, kad žmonės vis dažniau dar prieš nusipirkdami prekę perka jo istoriją. Stölzle Lausitz pirmųjų stiklo gaminių amžius siekia net 570 metų. Tuo metu prieinamas stiklo smėlio, medienos, klinčių bei molio kiekis ir kokybė paskatino stiklo gaminių atsiradimą ir plėtrą Lausitz mieste.

Vaizdai iš ""Stölzle" įmonės
Vaizdai iš “Stölzle” įmonės

Iki pat II-ojo Pasaulinio karo pradžios 1929 metais įmonė buvo didžiausia stiklo produkcijos gamintoja Vokietijos rinkoje.1960 metais pradėtas mechaninės gamybos procesas padėjo Stölzle Lausitz tapti dominuojančia stiklo gaminių įmone Europoje iki 1980-ųjų ir didžiausia šios industrijos produktų gamintoja buvusioje Vokietijos Demokratinėje Respublikoje iki pat 1991-ųjų.

okybės kontrolė ""Stölzle" įmonėje
Kokybės kontrolė “Stölzle” įmonėje

Daug metų siekiančios tradicijos dažnai užtikrina kokybę. Tvirtas ir funkcionalus dizainas, skaidrumas, ilgaamžiškumas ir kainos bei kokybės santykis yra tai, į ką reiktų atsižvelgti renkantis taures. Stölzle Lausitz gaminiai, pasižymintys šiomis savybėmis, dar ir puikiai tinka plovimui indaplovėje – tai itin svarbu įmonėms, teikiančioms viešojo maitinimo paslaugas ir siekiančioms įsigytus stiklo gaminius naudoti ilgą laiką be rūpesčių.

 

Kaip Stölzle Lausitz sekasi šiandien?

Šiuo metu prie Stölzle Lausitz taurių gamybos prisideda 400 darbuotojų, kurie kuria, dekoruoja, pakuoja ir parduoda daugiau nei 40 milijonų taurių per metus visame pasaulyje. Neabejojama, jog Stölzle Lausitz yra įmonė, pozityviai prisidedanti ir turinti svarbų indėlį vyno gėrimo kultūrai. Ilgametė patirtis stiklo gaminių industrijoje bei didelės ambicijos leidžia Stölzle Lausitz ir toliau likti itin vertinama vyno mėgėjų bei žmonių, kurių tiesioginis darbas susijęs su vynu bei jo degustavimu ar tiekimu.

 


Ieškantiems kokybiškų ir išskirtinių prekių restoranams, viešbučiams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms PROMO Food Service specialistai visada suteiks profesionalias, klientų poreikius atitinkančias konsultacijas.

Straipsnyje minėtus prekes taip pat rasite PROMO Cash&Carry parduotuvių tinkle.